TOMASZ BOBROWSKI

Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji, bloger, dziennikarz, podcaster

Nazywam się Tomasz Bobrowski i jestem polskim blogerem i przewodnikiem we Francji. Od 2014 r. mieszkam na Lazurowym Wybrzeżu, a każdą wolną chwilę przeznaczam na podróże po Prowansji. Zebrane w ten sposób informacje publikuję i udostępniam za darmo na moich blogach. W sezonie oprowadzam turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane, współpracuję z biurami podróży.

Jestem autorem przewodników po najciekawszych miejscach na świecie oraz kilku blogów podróżniczych. Największym z nich jest Lazurowy Przewodnik, na którym znajdziesz m.in. przewodniki po Paryżu, Rzymie, Korsyce, Nowym Jorku i Zachodnim Wybrzeżu USA. Współtworzę także przewodnik po Szkocji – Szkocki.pl, nagrywam podcast Życie we Francji i promuję południe Francji po angielsku na blogu FrenchRiviera.Travel.

Poniżej znajdziesz moich niektórych klientów, a także informacje o możliwości wspólnego zwiedzania lub współpracy na blogu. Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli podoba Ci się moja strona, nie zapomnij powiedzieć o niej swoim znajomym. W ten sposób pomożesz mi w rozwoju przewodnika. Dziękuję.

  • Od 2014 mieszkam we Francji

  • Oprowadzam po najpiękniejszych atrakcjach Prowansji

  • Wiem gdzie nocować i gdzie dobrze zjeść

  • Znam najciekawsze prowansalskie winnice

  • Planuję optymalne trasy zwiedzania

  • Udostępniam własne przewodniki po regionie

WYBRANI KLIENCI

Zarabiam oprowadzając po regionie, sprzedając własne przewodniki oraz promując marki na blogu. Oto wybrani klienci:

OFERTA

Zapraszam na wspólne zwiedzanie lub do współpracy promocyjnej na moich blogach!