TOMASZ BOBROWSKI

Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji, bloger, dziennikarz, podcaster

Nazywam się Tomasz Bobrowski i jestem polskim blogerem i przewodnikiem we Francji. Od 2014 r. mieszkam na Lazurowym Wybrzeżu, a każdą wolną chwilę przeznaczam na podróże po Prowansji. Zebrane w ten sposób informacje publikuję i udostępniam za darmo na moich blogach. W sezonie oprowadzam turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane, współpracuję z biurami podróży.

Jestem autorem przewodników po najciekawszych miejscach na świecie oraz kilku blogów podróżniczych. Największym z nich jest Lazurowy Przewodnik, na którym znajdziesz m.in. przewodniki po Paryżu, Rzymie, Korsyce, Nowym Jorku i Zachodnim Wybrzeżu USA. Współtworzę także przewodnik po Szkocji – Szkocki.pl, nagrywam podcast Życie we Francji i promuję południe Francji po angielsku na blogu FrenchRiviera.Travel.

Poniżej znajdziesz moich niektórych klientów, a także informacje o możliwości wspólnego zwiedzania lub współpracy na blogu. Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli podoba Ci się moja strona, nie zapomnij powiedzieć o niej swoim znajomym. W ten sposób pomożesz mi w rozwoju przewodnika. Dziękuję.

  • Od 2014 mieszkam we Francji

  • Oprowadzam po najpiękniejszych atrakcjach Prowansji

  • Wiem gdzie nocować i gdzie dobrze zjeść

  • Znam najciekawsze prowansalskie winnice

  • Planuję optymalne trasy zwiedzania

  • Udostępniam własne przewodniki po regionie

WYBRANI KLIENCI

Zarabiam oprowadzając po regionie, sprzedając własne przewodniki oraz promując marki na blogu. Oto wybrani klienci:

OFERTA

Zapraszam na wspólne zwiedzanie lub do współpracy promocyjnej na moich blogach!

Zapraszam na wspólne zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża i Prowansji. Najczęściej oprowadzam po Nicei, Monako Monte Carlo i okolicznych miastach i atrakcjach. Na życzenie dojadę także do Saint-Tropez, Marsylii, a nawet Awinion.

Pracuję z klientami indywidualnymi (rodziny, znajomi, itp) oraz z firmami i grupami zorganizowanymi. Obsługuję m.in. pielgrzymki oraz projekty incentive. Aby otrzymać wycenę współpracy wystarczy do mnie napisać podając szczegóły projektu.

Zapraszam do współpracy reklamowej na moich blogach. Łącznie każdego miesiąca docieram do ponad 100 000 czytelników polskojęzycznych, którzy szukają informacji na różne tematy związane m.in. z Francją, Włochami, USA, podróżami, ubezpieczeniami, perfumami, winami, wypoczynkiem, książkami i jedzeniem.

Jestem otwarty na wiele różnych form współpracy. Prowadzę także blog międzynarodowy po angielsku, na którym gromadzę czytelników z USA oraz innych krajów.

Poza blogami udostępniam też treści w mediach społecznościowych. Zdjęcia z podróży publikuję na Instagramie jako @lazurowyprzewodnik, moje filmy znajdziesz na YouTube na kanale Lazurowy Przewodnik, a mojej audycji Życie we Francji można słuchać w Spotify, Apple Podcasts oraz wielu innych miejscach. Publikuję także w serwisie Facebook na profilu Lazurowy Przewodnik.

Redaguję również newsletter, który dociera do kilku tysięcy czytelników.