Zapraszam do kontaktu!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, wystarczy skorzystać z poniższego formularza. Możesz także wysłać wiadomość na adres kontakt@prowansja.pl.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z moją polityką prywatności. Formularz jest zabezpieczony technologią reCAPTCHA dostarczaną przez Google. Link do polityki prywatności i warunków tej usługi znajdziesz w mojej polityce prywatności.

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nadal masz wątpliwości, napisz do mnie korzystając z formularza.

Wystarczy do mnie napisać za pomocą formularza, który jest obok. Najczęściej oprowadzam po Nicei, Monako Monte Carlo, Cannes, Saint-Tropez. Eze Village, Aix-en-Provence i Marsylii. Swoim klientom pokazuję także kanion Verdon i małe średniowieczne miasteczka leżące poza szlakiem turystycznym. Pracuję też w Awinion, Arles i sercu Prowansji, czyli regionie Luberon. Dojazd tam z Nicei jest dla mnie jednak kosztowny, a to podnosi cenę usługi.

Jestem licencjonowanym pilotem wycieczek. Oprowadzam osoby indywidualne (rodziny, grupy znajomych, itd.) oraz grupy zorganizowane, np. pielgrzymki, klientów biur podróży oraz incentive. Skontaktuj się ze mną w sprawie wyceny; nie zapomnij podać szczegółów (termin, liczba osób, co chcecie zwiedzić).

Wydałem drukowany przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu oraz drukowany przewodnik po Prowansji. Znajdziesz je na stronach: LazuroweWybrzeże.pl oraz Prowansja.pl. Jestem też autorem kilku przewodników dostępnych w wersji elektronicznej. Sklep znajduje się na stronie LazurowyPrzewodnik.pl, zapraszam.

Tak, to jedna z moich usług. Planuję pobyty weekendowe, tygodniowe i dłuższe. Moje plany uwzględniają oczekiwania klienta. Niektórzy lubią dużo zwiedzać, inni chcą więcej odpoczywać na plaży lub przy basenie. Zawsze biorę to pod uwagę, tak samo, jak warunki pogodowe. Np. nigdy nie planuję intensywnego zwiedzania w czasie największych upałów.

Planuję także pobyty incentive i opiniuję gotowe programy. Zapraszam do kontaktu.

Z przyjemnością pomogę w rezerwacjach luksusowych hoteli, samochodów i jachtów. Niestety nie rezerwuję usług klasy turystycznej ani lotów.

Z przyjemnością pomogę zorganizować takie wydarzenie na Lazurowym Wybrzeżu lub w Prowansji. Mam doświadczenie w tym zakresie i zaufaną osobę do współpracy.

Jak najbardziej. Moje media to kilka blogów, m.in. LazurowyPrzewodnik.pl, Prowansja.pl, Szkocki.pl, FrenchRiviera.Travel. Jestem także dostępny w mediach społecznościowych. Wszystkie te kanały możesz wykorzystać do promocji swojej marki. Zapraszam do kontaktu.

Mieszkańcy Prowansji, czyli obszaru np. blisko Marsylii i Awinion, nie lubią kiedy ktoś nazywa Lazurowe Wybrzeże Prowansją. Z kolei sprzedawcy na Lazurowym Wybrzeżu zawsze dodają, że u nich kupisz pamiątki z Prowansji. Faktycznie granice między Prowansją, a Lazurowym Wybrzeżem są dość płynne, a w ich ustaleniu nie pomaga fakt, że miasteczka w pobliżu Nicei (nieformalna stolica Lazurowego Wybrzeża) nie różnią się aż tak od tych leżących np. w prowansalskim regionie Luberon.

Dla ułatwienia prowadzenia przewodnika Prowansja.pl uznaję, że Lazurowe Wybrzeże leży w granicach Prowansji. Jak jest naprawdę, o tym warto się przekonać porównując południe Francji podczas zwiedzania. Zapraszam!